Auto aplīmēšana


Pieejama gan daļēja, gan pilnīga (wrap) auto korpusa un logu aplīmēšana. Mašīnu iespējams aplīmēt ar vienkrāsainu, tekstūrainu, gaismu atstarojošu vai apdrukātu līmplēvi.

  • Savas telpas aplīmēšanai
  • Daudzu gadu pieredze
  • 2 gadu garantija
  • Izmantojam 3M, Mactac un Oracal materiālus

Pilnkrāsu druka
Augstas kvalitātes pilnkrāsu (CMYK) apdruku veicam uz baltās auto līmplēves, kas nodrošina auto reklāmas izgatavošanu jebkādā krāsā un sarežģītības pakāpē. Autotransporta logus iesakām aplīmēt ar speciālu perforēto līmplēvi. Lai aizsargātu attēlu no laikapstākļu ietekmes un paildzinātu uzlīmes (reklāmas) kalpošanas ilgumu, plēvi var pārklāt ar papildus aizsarglakas slāni vai laminātu. Līmplēve ir viegli noņemama, tā neatstāj līmes paliekas un nebojā auto korpusu.

Plotergriešana
Ar plotergriešanas tehnoloģijas palīdzību, no pašlīmējošās plēves ir iespējams izgriezt košus, jebkādas formas zīmējumus un uzrakstus. Mums ir liela plotergriešanas plēvju izvēle: karbona, metāliskas, gaismu atstarojošas, tekstūrainas, spoguļa u.t.t. (pie mums birojā ir iespējams apskatīt līmplēvju paraudziņus). Standarta plēve kalpo līdz diviem gadiem, lielākas noturības plēve – līdz pieciem gadiem.

Restaurēšana
Veicam kvalitatīvu iepriekš aplīmētu auto bojāto uzlīmju restaurāciju, kā arī nodrošinām veco uzlīmju noņemšanu.

Numurzīmju turētāji
Pie mums ir iespējams pasūtīt arī automašīnu numurzīmju turētājus (rāmīšus) ar Jūsu uzņēmuma logotipu. Lai uz plastikāta virsmas iegūtu spilgtu, skaidru un precīzu attēlu, strādājam sietspiedes tehnikā, izmantojot augstas kvalitātes krāsas.

Minimālais pasūtījums – 100 gab.

carplate-01