Lielformāta druka


Pašlīmējošā līmplēve. Vitrīnu un izstāžu stendu noformēšana, auto aplīmēšana, dažāda lieluma un formas uzlīmes. Jebkuras krāsas materiāls – matēts, glancēts vai  caurspīdīgs. Cena sākot no 13.00€.

PVC baneris. Plaši pielietojams vides reklāmā. No baneru auduma tiek izgatavoti tenti auto piekabēm un tirgotavu nojumes. Cena sākot no 13.00€.

Fotopapīrs. Dažāda biezuma matēts, glancēts, satīna papīrs, izmantojams plakātu, afišu, fotogrāfiju drukai izvietošanai iekštelpās. Cena sākot no 13.00€.

Perforētā līmplēve One Way Vision. Speciāla līmplēve vitrīnām un autotransporta stikliem. Reklāmas attēls nolasāms no ārpuses, nodrošinot caurredzamību no iekšpuses. Cena sākot no 17.00€.

Blockout. Izturīgs, pusmatēts materiāls ar gaismas necaurlaidīgu slāni, pielietojams galvenokārt Roll – Up stendos. Cena sākot no 17.00€.

Backlit. Speciāls materiāls iekštelpu gaismas reklāmām, lai ideāli izkliedētu gaismu un nodrošinātu sevišķi spilgtu un kvalitatīvu attēlu. Cena sākot no 23.00€.

Fototapetes. Klasiskās vai pašlīmējošās fototapetes ar faktūru lieliski piemērotas oriģinālam interjera noformējumam. Cena sākot no 17.00€.

Druka uz auduma (Canvas). Fotogrāfijas vai reprodukcijas druka uz auduma – lielisks veids kā pilnveidot interjeru. Apdrukātais audums tiek uzstiepts uz 2 cm bieza apakšrāmja. Cena sākot no 20.00€.

Tekstils. Karogi, pārvietojamie stendi, žalūzijas, galdauti un citi reklāmas materiāli lietošanai iekštelpās un āra apstākļos. Cena sākot no 21.00€.

Plastikātu un citu materiālu apdruka. Planšetes, plāksnītes, keramikas flīzes, virtuves paneļi, koka, stikla un spoguļa virsmas u.c. Cena sākot no 20.00€.


Visas cenas ir norādītas par m² neieskaitot PVN