Vides reklāma


Izkārtnes
Izkārtnes ir viens no ārējās reklāmas veidiem. Tās galvenokārt izgatavo no alumīnija, alumīnija veidgabaliem, plastmasas vai kompozītmateriālu paneļiem. Tās var būt ar izgaismojumu vai bez tā (LED diodes vai lampas). Izkārtnes var piestiprināt, izmantojot kronšteinu (divpusējās), vai piestiprināt tieši pie ēkas fasādes.

Telpiskie burti
Izkārtne, kura veidota no telpiskiem burtiem, izskatās ļoti efektīgi jebkurā diennakts laikā. Telpiskos burtus var izmantot ne tikai kā atsevišķu objektu, bet arī apvienojumā ar citiem ārējās reklāmas veidiem. Burti ir gan ar izgaismojumu, gan bez tā. Izgatavošanas materiālu izvēle ir atkarīga no burtu izmēra un to stiprinājuma.

Reklāmas piloni visbiežāk ir statiski lielgabarīta objekti. Šādas reklāmas izgatavošanā var izmantot dažādus materiālus un izgaismojuma tehnikas. Tomēr vienlaikus ir jāņem vērā šāda objekta izgatavošanas lielās izmaksas, kā arī tā saskaņošana ar pašvaldību. Ceļa norādes informē patērētājus par Jūsu biroja, veikala u.t.t. atrašanās vietu, palīdz klientiem orientēties, nepalaist garām vajadzīgo pagriezienu un veicina uzņēmuma atpazīstamību. Ceļa norādes galvenokārt izgatavo no metāla, plastmasas vai kompozītmateriālu paneļiem.

Vitrīnu noformēšanai piemērota risinājuma izvēle ir atkarīga no tādiem faktoriem kā vitrīnu veids un to izvietojums, uzņēmuma darbības jomas, izgaismojuma esamība, budžets, u.c. Parasti izmanto tādus materiālus kā plēve (stiklu aplīmēšanai), plakātus (iekštelpās) u.c.

Dažāda blīvuma vinila reklāmas baneru materiālus var izmantot gan ārējai reklāmai, gan arī reklāmas izvietošanai iekštelpās. Uzstādīšanas ērtībai malās ir ierīkoti piestiprināšanas gredzeni, vai arī ielīmētas speciālas „kabatas”. Šis reklāmas veids ir salīdzinoši nedārgs un lieliski iztur pat visskarbākos laika apstākļus.

Stends ir viens no vislētākajiem ārējās reklāmas veidiem. Tas ir ideāli piemērots, lai izvietotu restorāna ēdienkarti vai reklāmas plakātu. Stendu formas un izmēri var būt dažādi, ar iespēju izvietot reklāmu zem stikla vai ar pārklājumu, uz kura var rakstīt ar krītu, u.t.t.