Darbi

Olainfarm & Silvanols

Olainfarm ir viens no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs ar apmēram 900 augsti kvalificētiem darbiniekiem. 2013. gada jūnijā Olainfarm pārņēma Latvijas kompānijas Silvanols akciju kontrolpaketi, kas specializējas dabiskas izcelsmes uztura bagātinātāju ražošanā. Uzdevums – Olainfarm un Silvanols izstāžu moduļu stendu dizaina izstrāde, projekta koordinācija un īstenošana.

Date: May 2014

Client: Olainfarm & Silvanols

CPhI 2013, Frankfurt Mūsu uzdevums bija vienā izstāžu stendā apvienot divas kompānijas. Vienā stendā bija jāsavieno ļoti atšķirīgas stilistikas dizaini. Nopietnais un atturīgais Olainfarm tēls ir pilnīgs pretstats zaļajam un naturālajam Silvanola stilam.
Rezultātā tieši pretstata princips kļuva par pamatu kopējam dizainam. Izstādes stends kļuva par zinātnes un dabas satapšanās vietu ar iespēju demonstrēt gan jaunu produktu izstrādes procesu, gan gatavās produkcijas izplatīšanas iespējas. Galvenie vizuālie tēli – lapa un molekula – korporatīvie firmu simboli. Lai stendu padarītu atvērtāku, nolēmām atteikties no standartā lietojamās joslas, kas aptver stenda perimetru. Centrālais kompozīcijas elements ir pilons, kurā izgaismojas firmas darbības sfēru raksturojošie atslēgvārdi un tajā iebūvētais prezentāciju videoekrāns. Pilons un informācijas lete ar izgaismotiem logotipiem tika izgatavots pēc mūsu izstrādātajām skicēm.
Natural & Organic Products Europe 2014, London Izstādē Natural & Organic Products Europe piedalījās tikai Silvanols, attiecīgi stends noformēts atbilstoši tā korporatīvajam stilam. Akcentēti tika kompānijas TOP produkti, kam veidojām ilustrāciju.